پنج شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبــــــــار 


  چاپ        ارسال به دوست

دومين همايش پياده سازي سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان با حضور شركت پارس سيستم در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار شد

همايش تجربيات پياده‌سازي سيستم‌هاي برنامه‌ريزي منابع سازمان بر طبق برنامه در روزهاي 29 و 30 آبان ماه 1386 در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار شد. اين همايش با استقبال مناسبي روبرو شدو توانست فضايي را براي بحث و تبادل تجربيات و نظرات افراد مختلف در اين رابطه ايجاد نمايد. حدود 500 نفر از بيش از 180 شركت دولتي و خصوصي در اين همايش گردهم آمدند و روز اول برگزاري همايش اختصاص به برگزاري كارگاه‌هاي ارائه دمو و روز دوم مربوط به سخنراني‌ها و ارائه مقالات بود.

شرکت مشاورين پارس سيستم در روز اول از ساعت 10:30 الي 12:00 به ارائه دموي بخشي از سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان خود که با نام PARS ERP در بازار عرضه مي شود پرداخت.در اين دمو بصورت اجمالي حوزه هاي مالي، منابع انساني، صنايع، بازرگاني و اطلاعات ارائه گرديد و مواردي همچون استاندارد توليد، بهاي تمام شده، حسابداري دولتي، راهنماي کدينگ، ماتريس تصميم گيري و چگونگي مديريت پروژه به تفصيل ارائه شد.

در روز دوم از ساعت 16 الي 16:30 جناب آقاي مهندس نجمي، يکي از مديران ارشد شرکت قدس نيرو در رابطه با پياده سازي سيستم هاي PARS ERP در سازمان خود و اجرايي نمودن اين سيستم ها تا مرحله قيمت تمام شده توضيحاتي را براي حاضرين در سالن همايش ارائه نمودند.

 

علاقمندان مي توانند جهت آشنايي بيشتر با شرکت قدس نيرو و هم چنين خلاصه اي از چگونگي استقرار سيستمهايERP اينجا کليک کنند.

در پايان همايش جناب آقاي مهندس کتانچي، مديريت تکنولوژي و عضو هيئت مديره شرکت مشاورين پارس سيستم در جلسه پرسش و پاسخ حضور يافتند و به سوالات حضار پاسخ دادند.

 

در طول برگزاري همايش نيز نمايشگاهي از محصولات ERP ارائه شده بود و شركت‌هاي داخلي به ارائه توامندي‌هاي خود پرداختند.


١٣:٥٣ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٨٦    /    شماره : ٢٠    /    تعداد نمایش : ١٥١١